Úpravy v loděnici

Více
10. zář 2013 06:41 #4142 od Milca
Milca vytvořil/a téma: Úpravy v loděnici
Diskuze k článku: Úpravy v loděnici \n\nAhoj, počítám, že byl asi výbor, kde jsem chyběla a výše uvedené jste diskutovali. Který dobrodinec nám dal peníze na výměnu chodníku? UMO? Každá kačka dobrá, ač osobně myslím, že by se našly asi prospěšnější věci k úpravě než např. chodníček kolem hřiště, kterej byl celkem ok... ale když jsou na to prachy a asi se nedaly použít jinak, tak proč ne...

Jestli se výbor chystá, jsem pro pobavit se tam o tom, co máme v plánu opravovat při podzimní brigádě. Já osobně se přimlouvám za generální úklid a vymalování klubovny a kuchyňky. Vypadá to tam dosti odpudivě...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
10. zář 2013 07:41 - 10. zář 2013 11:22 #4143 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Re:Úpravy v loděnici
Výbor jsem bohužel před prázdninami svolat nestihl. V té době příležitost čerpání této dotace ještě nebyla, ale stejně ji čerpáme pouze k účelu ke kterému byla určena.
Souhlasím, že bychom se měli domluvit (jako vždycky) i na dalších pracech apod. Mimo generálního úklidu klubovny a kuchyňky se nakonec přimlouvám i za šatny. Dále mě napadá vyměnit shnilé latě na podhledech objektů, opravit sprchu, odstranit velkou nalomenou větev u schodů do vody (dřív než na někoho spadne),opravit vjezdová vrata vč.jejich zajištění, lépe vyřešit osvětlení ve velké loděnici (pro značné množství věcí na sušácích tady moc světla není),potřebujeme vyměnit plot na pozemku u playspotu a tento pozemek srovnat. Lavičky v loděnici mi už přislíbil opravit Sígr s Ondrou. Pokud jsou další návrhy a připomínky, sem s nimi.....
Poslední úprava: 10. zář 2013 11:22 od Jirka.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.319 sekund