Novinky na našich stránkách

Více
10. led 2014 14:17 - 12. led 2014 12:40 #4253 od Kralik
Kralik vytvořil/a téma: Novinky na našich stránkách
Provedena aktualizace redakčního systému a dalších komponent, díky kterým běží naše stránky....
Poslední úprava: 12. led 2014 12:40 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13. led 2014 22:15 #4256 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
No tak uvidíme. Koukal jsem jako puk, ale registrace na volejbal proběhla v oukeji.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2014 11:06 #4257 od TuLeňka
TuLeňka odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Dík Králíku.
Seznámíme se s tím a uvidíme :cheer:
Přihlašováním jsem se už prokousala - Ok,......ale (že s tím zase prudím ;) ) nějak jsem nepochopila kde a jak se odhlašuje. Dík

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2014 11:38 #4258 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
To zatím nejde, možno se tedy obrátit na Králíka nebo na mne (informaci jsi obdržela se zprávou o registraci na akci)....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2014 06:45 #4263 od Ii
Ii odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Králíku, jak píšeš, každýmu vyhovuje něco jinýho a za sebe teda musim říct, že jsem teď trochu ztracená :), ale je to i tim, že jsem si na starý stránky asi zvykla.
Každopádně kalendář bych nechala v tej liště vlevo a pokud by to třebas šlo, tak ještě pod něj vypsat jen termíny a název akce, aby tu byl nějakej seznam, kterej nenarušuje hlavní nástěnku. Nemusí tam bejt vůbec nic jinýho - typu kdo akci organizuje atd...stačí datum a název akce..
A pak teda k diskuzi - nevim jakej účel tam plní ty ikonky - srdíčka apod... ale dost to prodlužuje název toho vlákna a máš kvůli tomu pak název roztaženej přes pět až šest řádků, což mi přijde dost nepřehledný... nestačilo by nechat název, datum a jméno posledního přispívajícího? I poznámka "poslední příspěvek od" mi teda přijde zbytečnej...
A ještě mi dál přijde zbytečný, že když jsi na stránkách jako nepřihlášený uživatel, tak máš tu levou lištu poskládanou jináč, než když se přihlásíš, ale to je asi drobnost...
Akci jsem zatim needitovala ani se nikam nepřihlašovala, takže k tomu nic nemam :), a už mlčim... :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2014 11:40 #4264 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Ii, diky za odezvu, hned to clovek vidi lip.... a vidim, ze snad to i nedelam zbytecne.

1) Zmena je zivot. ;)

2) Seznam akci - to nejde (tento modul je za penize), takze jen kalendarik. Vypis vsech akci je pres menu Nastenka - Kalendar akci.
Ostatni strucne info ke kalendari jsem psal vcera ve zvlastnim vlakne v diskuzi, je tam i anketa o umisteni, ale dosud nikdo nehlasoval.... :-( Takze je to je vetsine asi jedno. Ja si jen myslim, ze by bylo lepsi, aby ten kalendar byl fakt vetsi nad clanky, z duvodu, kdo treba pouziva tablet apod, tak se mu pak lip tuka na jednotlive akce, nez, kdyz jsou to ted tak male "mrsky".... ale to je zase vec nazoru.... :-) Uvidime jak to bude fungovat. Z jara tam bude jeste zvlast kalendar pro pousteni playspotu, tak jako to bylo i na starych strankach.

3) Vypis diskuzniho fora vpravo - ano jde to trochu upravit, nektere veci jsou tam ted navic. Ikony vlaken jsou pouze pro zpestreni, neco jako smajliky.... k nicemu jinemu nejsou a nemusi se v tomto vypisu zobrazovat. Upravim mozna jeste dnes a uvidime jak to bude vypadat.

4) Lista vlevo - diky za upozorneni, opravim jen co se k tomu dostanu. Melo by to byt spravne po prihlaseni: Prihlaseni - Uzivatelske menu - kalendar, pokud neni clovek prihlasen, tak uzivatelske menu neni videt.

Zdarec mazec, vecer na vyrocni schuzi.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
06. srp 2014 14:52 #4400 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Novinka ve vodackem foru:
Pokud si nastavite (nebo jiz nastaveno mate) sledovani libovolneho vlakna, tak vam do mailu bude prichazet nejen odkaz na diskuzi jako doted, ale i cely text zadaneho prispevku.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
26. říj 2014 15:56 - 26. říj 2014 19:37 #4431 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Hejhola všem,
Na Jirkovo popud již několik týdnů přemýšlím o novém designu našich stránek.Na testovací doméně

test.vodacitjunion.cz

se můžete kouknout co mám dosud hotovo. (Nejsou tam aktuální data článků a diskuze, ale to pro tuto ukázku nevadí).

Hlavní novinky a vylepšení:
- jiný design.
- zobrazení Facebookové stránky našeho oddílu, kterou založil Wally, včetně kanálu aktuálních příspěvků na FB zdi (pro Ty co Facebook nemají). Kliknutím na nadpis se zobrazí naše FB stránka - to platí i pro Ty co Facebook nemají.
- podtržené nadpisy "modulů" jsou klikací a odkazují tam kam mají.
- nově obnovené odkazy na rss kanály vodáckých stránek - lze přidat v případě zájmu další.
- Při posunutí stránky se vpravo dole objeví žluté tlačítko...

Co budu nebo bych ještě chtěl nějak upravovat:
- Hlavičku stránek
- Hlavní menu
- Menu playspot - zpřehlednit veškeré informace o playspotu.
- možná budu ještě měnit "barevné ladění" stránky.
- Upravit zobrazení kontaktů na lidi a www odkazů.
- Zatím je nastavena pouze hlavní stránka. Vše ostatní funguje, včetně přihlášení, ale ne všechny odkazy mají nastaveny správné zobrazení patřičných modulů atd.... Na tom ještě pracuji.

Líbí se vám to? Máte nějaké připomínky? Má smysl, abych na tom dělal dále? ;-)
Poslední úprava: 26. říj 2014 19:37 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
30. říj 2014 23:18 #4432 od Anonym
Anonym odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Ahoj,
nejsem příznivcem změny designu. Už jsem si zvyknul na aktuální schéma rozložení a přesun jinam znamená opětovné hledání co kde a jak hledat. Je to podobné jako s MS Office kde jsem si dodnes nezvyknul na rozložení 2007.
Preferuje konzervativní řešení bez každoročních změn, viz např. web čádíků, kde vše co potřebují je konzistentně stále na stejném místě již po X let bez zbytečného balastu. Zároveň příklad, kde se z mého pohledu redesign nepoved, je 4-paddlers.com.

M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
30. říj 2014 23:22 #4433 od Anonym
Anonym odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Předchozí příspěvek je můj, bohužel přestože vyplním jméno, tak příspěvek je veden jako anonymní.

Moucha

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. říj 2014 06:13 #4434 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Moucho, ja si zase myslim, ze v novem rozlozeni jsou nektere informace pristupnejsi a viditelnejsi nez ve verzi stare a zaroven je na hlavni strance vice informaci nez drive - treba do kalendare a diskuze nemusis pres menu, ale rovnou klikem na nadpis, vypis facebooku a fotogalerie atd... Zaroven si i myslim, ze tento novy design je i privetivejsi pro tablety - vetsi tlacitka menu.

To ze si nemuzes zvyknout na office 2007, kdyz uz mezitim jsou dalsi asi 3 verze, to neni muj problem.
Proste veci se obcas meni a jinak to nebude... ;-) Ucit se novym vecem budeme muset až do smrti...

Kazdopadne ty stranky se budou jeste upravovat, neni to jeste uplne hotove. Budu zjednodusovat menu - ubirat zbytecne informace, bude tam pole pro hledani primo na nastence apod.... Dosavadni stranka je takovy trochu "paskvil", ktery jsem jeste nestacil upravit po rychlem presunu a oprave na novou verzi redakcniho systemu na zacatku roku, kvuliva napadeni hackerem na stare verzi systemu... ;-)

Jinak, ze Te to napsalo jako anonyma v diskuzi, to presne nevim, kdy se deje. Ale pokud jsi prihlasen na strankach, tak jmeno ani mail nemusis u prispevku psat a melo by byt vse v poradku. Pokud prihlasen nejsi, tak by jsi mel napsat pred odeslanim prispevku jmeno a mail - nevim jestli jsi zadaval i mail.... pokud ne, tak to bude mozna tim. Musi byt uveden i mail prispivajiciho.... pak by se melo ukazat jmeno spravne.... ale nemam to vyzkouseno....

Diky za vyjadreni nazoru..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. říj 2014 08:10 #4435 od moucha
moucha odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Přihlášenej sem nebyl, neb nejsem na všech zařízeních co používám přihlášenej. Bez vyplnění mailu to nejde odeslat.
Vypsal jsem jméno a smyšlený mail, přesto se jméno do příspěvku nepřeneslo.

k FB: nevim jak to máš namyšleno aby se zobrazovala data ze stránky přestože FB nemáš. V případě, že je politikou firmy FB odfiltrován, tak výsledkem je pouze prázdný rámec s textem Click to resolve ...

Tlačítko pro posun zpět nahoru by stačilo pouze pro zařízení s dotykovým ovládáním, jinak je myš rychlejší.

M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. říj 2014 08:45 - 31. říj 2014 08:46 #4436 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Moucho, diky za info.
Pár otázek:

1) Jaký smyšlený mail tam píšeš? Možná právě proto Tě to napíše jako anonym, protože Moucha je Tve registrovane jmeno na strankach a přitom tam píšes jiný mail než máš zadán u svého jména.... nemám vyzkoušeno, tak si jen myslím, že to je možná ta chyba...

2) Mě se Odkaz na FB včetně aktuálních příspěvků na zdi zobrazuje správně, i když jsem z FB odhlášen. Jaký prohlížeč a jakou verzi používáš? Zkus vymazat cache prohlížeče....

Když klikneš na nadpis FACEBOOK, tak by to mělo vyhodit samostatnou stránku s naší zdí na FB. Nejdříve si zkontroluj jestli jsi na FB odhlášen a pak tam zkus kliknout. Podle mě by se měla zeď FB zobrazit i člověku, který na FB není, ale nemůže tam zapisovat. Jestli je to jinak, tak to dost nechápu jak to funguje... ;-)

3) Tlačítko pro posun stránky nahoru - používat ho nemusíš, je to jen možnost navíc.... ;-)

Díky za upozornění, že něco někde nejde, i když mě to tu jde.... ;-)
Poslední úprava: 31. říj 2014 08:46 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Moucha test
  • Avatar uživatele Moucha test
  • Návštěvník
  • Návštěvník
31. říj 2014 22:12 #4437 od Moucha test
Moucha test odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
add 1: náhodné znaky @ náhodné znaky.cz
aktuálně píšu jako jméno: Moucha test mail: a@a.cz
add2: v kanceláři IE8, problém je že FB máme blokován
add3: určitě máš možnost rozpoznat mobilní zařízení a pouze pro ně tlačítko zobrazovat.
... Když klikneš na nadpis FACEBOOK ... jo doma to funguje korektně tak jak píšeš.
- přihlášení a uživatelské menu docela velký na to že je to pouze statický text.
- pravý sloupec s odkazy na hydro, raft, ... mi přijde nadbytečný
- fotogalerie: běžící texty a fotky jsou rušivé stejně tak jako další blikající texty

vyber a použij si z toho co chceš, všem ostatním je to zřejmě jedno.

M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
31. říj 2014 22:15 #4438 od Anonym
Anonym odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
test zda se jméno: Moucha prokopíruje do popisu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
24. lis 2014 21:43 #4444 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na našich stránkách
Konec anonymům v diskuzi:
Asi jste si všichni všimli, že tu občas přispívá nějaký anonym. Nebudu vysvětlovat proč, protože to ani já sám moc nechápu. ;)

Provedl jsem následující změnu: od této chvíle je třeba pro zadání přispěvků do fóra být přihlášen na našich stránkách, viz menu přihlášení vlevo. Bez přihlášení je možno příspěvky pouze číst.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.406 sekund