Kalendář akcí - informace

×

Anketa: Umístění kalendáře

malý vlevo
1 33.3%
větší nahoru nad články
2 66.7%
Celkový počet hlasujících: 3 ( Jirka, TuLeňka, Kralik )
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé
Více
15. led 2014 19:30 - 15. led 2014 21:06 #4260 od Kralik
Kralik vytvořil/a téma: Kalendář akcí - informace
Hojda, TuLeňko a ostatní, jak říká Jiří, tak to je ;) .

Kalendář zatím umožňuje jednoduchou registraci a vytváření akcí, ale editaci akcí a případné mazání uživatelů z akce se musí dělat ručně přes administraci stránek, kam mám přístup já a Jirka. Stačí mi případně napsat mail, který je uveden v mailu, který Ti přijde po registraci na akci a já případně udělám co budeš chtít. Tedy ohledně toho kalendáře :-D. Tento kalendář se stále vyvíjí a v někdy v budoucnu by měl umožnovat editaci i přímo ze stránek. Tak uvidíme, kdy to bude.

Bohužel nefunguje modul na textový výpis akcí z hlavní stránky (jak jsme měli na starých stránkách jednu akci nahoře a několik akcí vlevo ve sloupci).

Vybírat akce se musí přes kalendář vlevo, já bych ho osobně dal asi radší přímo nahoru, aby byl víc na ráně, každý na to máme jiný názor a tak jsem zkušebně do tohoto nového vlákna anketu nad tento příspěvek, abych vyzkoušel jak to funguje (jedna z novinek vyšší verze diskuzního fóra).

Přihlášení na akci - kdo to zatím nepochopil, tak stačí v okně akce, které vyskočí po nájezdu myší na akci v kalendáříku, kliknout na Název akce v okně, které vyskočí uprostřed stránky a pak už vidíte veškeré informace i i se slovem Registrovat. Pokud jste přihlášeni na stránkách, tak nemusíte vyplňovat jméno, mail apod, protože už to tam je...

Výpis všech zadaných akcí je možno udělat také přes menu Nástěnka - Kalendář akcí, kde si pak můžete vypsat informace a přihlásit se ka každé akci.

To je zatím asi vše, ptejte se dále, jestli budu vědět, tak odpovím. :laugh:
Poslední úprava: 15. led 2014 21:06 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.175 sekund