Závody ČPV 2015

Více
26. bře 2015 09:52 #4482 od Jirka
Jirka vytvořil/a téma: Závody ČPV 2015
Položka nemůže být zobrazena

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2015 07:22 - 30. bře 2015 07:52 #4483 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Ahoj všem, tak jsem zkušebně zpracoval výsledky členů našeho oddílu v ČPV za loňský rok. Najdete to v horním menu ODDÍLOVÉ INFORMACE - VÝSLEDKY ČLENŮ ODDÍLU . Letos to budu dopisovat pravidelně po každém závodě, respektive po uveřejnění výsledků. Prosím rodeovou sekci, aby jste mi případně dodávali výsledky z rodea, potřebuji znát umístění našich členů a počet startujících v kategorii, abych to mohl zapsat do tabulky. Díky za spolupráci.
Poslední úprava: 30. bře 2015 07:52 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2015 13:24 #4484 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Králíku, díky za doplnění. Ještě zpřesnění informace. Jako podklad budou sloužit oficiální výsledky od pořadatele. Hodnocení tedy provedeme ve chvíli, kdy předběžné výsledky nabydou platnosti.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2015 19:13 #4486 od Milca
Milca odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Na Otavu plánujem jet dětma, jinak to nejde, ale moc si nedovedu představit, že bychom s nimi spali pohromadě s kalicí partou v kulturáku. V sobotu dorazit na 7:30 nedokážeme. Máte někdo tip, kde se případně ubytovat? Díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
08. dub 2015 06:45 #4487 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
S ohledem na tuto okolnost se nocleh hledal. Kulturní dům v Rejštejně prošel kompletní rekonstrukcí. Pro děti a jejich doprovod je zde v patře naprosto oddělená a klidná místnost (centr. vytápěná jako ostatní prostory), kde mohou naprosto nerušeně přespat na karimatce ve spacáku. I přístup k této místnosti je zcela stranou případných rušivých vlivů :)
Snažil jsem se o ubytování v hotelu Černá růže (jako obvykle), ale ten je již 2 rokem zcela zavřený a na rozdíl od loňského roku jej majitelé nejsou ochotni ani krátkodobě zprovoznit.
Pokud by to pro někoho nebylo vyhovující (v minulosti jsme spali přímo ve stanu na louce v Radešově nebo v letním táboře před Rejštejnem) jeví se mi jako optimální hotel Bystřina, který je za mostem přes Vydru u elektrárny (kousek nad soutokem), kde jsme také před několika lety spali.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
20. dub 2015 11:22 #4498 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Za pořadatele ČPV Otava jsme dnes vydali toto prohlášení (v reakci na stále častější dotazy ohledně konání závodu):

Ahoj vodáci,
ještě minulý týden to na horní Otavě vypadalo nadějněji, ale stále doufáme. Sněhu sice značně ubylo, ale stále tam něco málo je. Teď pár dnů dost mrzlo a voda i díky tomu dost opadla. Bude se oteplovat a navíc by mohlo závěrem týdne pršet. Pokud to bude "na hraně" ještě jednáme o možném menším přilepšení. Na déšť spoléhat nebudeme, ale rozhodnutí uděláme podle stupně oteplení a následného stavu vody nejpozději ve středu 22.4. dopoledne. V tom je letošní rozhodování těžší oproti minulému roku, kdy už v úterý před akcí byla situace jasná. V každém případě budete ihned informováni.
Díky za pochopení.
Ahoj
Jirka Mrkos

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
21. dub 2015 07:55 - 22. dub 2015 09:56 #4499 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Ahoj všem,
vyhodnotili jsme situaci na Otavě a za malou chvíli budou všechny oddíly ČSK informovány o zrušení letošního ročníku pro nízký stav vody. Setrvale nepříznivý stav neslibuje zlepšení.
Děkuji všem, kteří jste se zapsali, byli připraveni "přiložit ruku k dílu" a pomoci s jeho organizací.
Zvláště děkuji těm, kteří do této chvíle již přípravě nemálo času věnovali: Bobovi, Davidovi, Petrovi, Laďce, Ivce, Romaně
a dalším. DĚKUJI.
Věřím, že to vyjde příště..............dum spiro, spero :)
Jirka
Poslední úprava: 22. dub 2015 09:56 od Jirka.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2015 18:20 #4503 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Do kalendáře akcí jsem hodil ke stažení propozice a přihlášku na ČPV Sázava 2015.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2015 10:08 - 09. kvě 2015 12:40 #4507 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Registrační čísla členů oddílu, potřebná pro vyplnění přihlášky na závod ČPV, jsou v souboru, který jsem nahrál do archivu dokumentů (Oddílové dokumenty - Ostatní). Pozor, stáhnout může pouze člen oddílu a musí být na stránkách přihlášen, protože dokument obsahuje "citlivé" informace.
Poslední úprava: 09. kvě 2015 12:40 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
01. čvn 2015 05:48 #4524 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Tak tu budeme mít první vyplácení. Gratulace ke skvělému 4. místu na Trnávce patří Wallymu!!!!!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
01. čvn 2015 06:27 #4525 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Tak tak. :woohoo: A my ostatní jsme si nevyjeli ani to kilíčko. B)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
01. čvn 2015 10:06 #4526 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Též gratuluji
a rád bych viděl i výsledky ostatních, ale na web. stránkách závodu zatím nejsou.
Jinak Martine :) kdo bojuje, může i prohrát, kdo přestal bojovat, už prohrál...........

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10. čvn 2015 15:34 - 10. čvn 2015 15:34 #4527 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Ahoj, tak jsem doplnil do výsledků členů našeho oddílu letošní závod na Sázavě. Omlouvám se za zpoždění, měl jsem teď 14 dní dovolenou..

Chtěl jsem ještě doplnit výsledky z Trnava race, ale nevím, kde jsou konečné výsledky ke stažení. Na webu závodu jsou jen výsledky loňské... jestli víte někdo, kde je k vidění výsledková listina, tak mi prosím dejte vědět, abych to mohl doplnit. Díky.
Poslední úprava: 10. čvn 2015 15:34 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10. čvn 2015 15:37 #4528 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Jedete někdo autem na Blanici na celý víkend? Vejdu se k někomu? Potřeboval bych to vědět během čtvrtka, abych si případně doplánoval něco jiného.... díky za odezvu...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. čvn 2015 12:26 #4529 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
V tabulce výsledků členů našeho oddílu jsem opravil ČPV Sázava a doplnil výsledky z Trnava Xrace a ČPV Blanice.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. čvn 2015 19:05 #4530 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Supr a copa výsledky z PG? Pořád platí 100,- za startovné proti účtu?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. čvn 2015 06:13 #4531 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Jestli myslíš Pilsen Games, je to teoreticky možné. Pak je ovšem třeba předložit platné (pořádajícím oddílem orazítkované) příjmové doklady se jménem závodníka. Pořádající oddíl pak musí akci řádně vyúčtovat tj. doložit propozicemi závodu, výsledkovou listinou a doložit doklady o příjmech (startovné) a uplatnitelných výdajích (nezbytné náklady spojené s uspořádáním).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. čvn 2015 14:37 #4532 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Neptam se kvuli Pilsen games, reditel zavodu je takovej charakter, ze startovne je zdarma. Kazdy zaplati to, co vypije a co sni. Ptam se, jestli dostaneme kilo za Trnavku a kilo za Devils. Dekuju

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. čvn 2015 06:12 #4533 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Ano, příspěvek jsem už také některým (startovali za TJ Union a předložili doklad s jejich jmény) proplatil.
Zastihneš mě út+čt v 17h v loděnici nebo st 19,30-20,30h TJ Radčická. Nebo po tel. domluvě, jako obvykle.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
19. srp 2015 18:19 #4553 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015-Úhlava
ČPV Úhlava viz. propozice:
www.cadici.org/index.php?jm=cpv

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2015 05:23 #4554 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Ahoj,
chystáte se někdo v sobotu pádlovat na Úhlavu? Vešel bych se k někomu? Mám chuť tam zůstat i přes noc na Tamařino oslavu jejího výročí....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2015 12:07 #4555 od Zdeněk
Zdeněk odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Ahoj,
pokud mi úplně neumře rameno, tak na Úhlavu pojedu. A pokud pojedu, zůstanu taky do neděle. Rozhodnu se v pátek. Králíku, pokud máš stále telefon končící na 050, v pátek bych Ti brnknul.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2015 16:20 #4556 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
A je tu někdo další, kdo jede alespoň na sobotu jistě? Nerad žiju přes týden v nejistotě... ;-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
02. zář 2015 06:36 #4557 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
Včera jsme se v loděnici dohodli, že se sejdeme v sobotu v 8 hod. v loděnici a podle aktuálního počtu lidí odjedeme auty...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
02. zář 2015 06:47 #4558 od TuLeňka
TuLeňka odpověděl/a na téma: Závody ČPV 2015
My letos nejedem :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.467 sekund