Kalendář akcí 2018

Více
15. úno 2018 05:58 #4815 od Kralik
Kralik vytvořil/a téma: Kalendář akcí 2018
Ahoj všem,
doplnil jsem do kalendáře akcí akce na březen, které jsou uvedeny v domluveném plánu akcí našeho oddílu.

Pokud někdo chcete doplnit nějakou další akci, tak mi buď musíte poslat propozice (datum, propozice, pozvánka apod), já to do kalendáře doplním nebo můžete akci do kalendáře vypsat i sami... ;-).

Prosím všechny (zejména vedoucí akcí), aby zkontrolovali, případně upravili a doplnili propozice akcí.

Zároveň všechny prosím o dodání fotodokumentace a případné zprávy z každé akce pro doplnění naší kroniky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2018 09:54 #4820 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
Předběžně máme zprávu,
že v září nebude Teplá kvůli stavebním pracím v korytě.
Pořadatelé zvažují , jestli jí neudělají buď v květnu týden před Sázavou anebo 9.6., případně zdali jí odpískají úplně. Měli by dát vědět do týdne....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2018 14:07 #4825 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
CPV Tepla 2018 se bude konat 27.5.2018 ! Důvodem změny termínu jsou plánované úpravy v korytě reky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 07:45 #4826 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
Doplnil jsem do kalendáře akce na květen (podle odsouhlaseného plánu akcí). Prosím vedoucí jednotlivých akcí, aby si sehnali a doplnili propozice ke svým akcím.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. kvě 2018 04:42 #4840 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
Ahoj všem, doplnil jsem do kalendáře červnové akce z našeho oficiálního plánu akcí. Prosím všechny vedoucí akcí, aby si doplnili nebo upravili propozice. ČPV Jihlava + ČPV Svratka jsem do kalendáře jsem nezapisoval, protože nebyl určen vedoucí akce.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. kvě 2018 19:05 - 17. kvě 2018 19:06 #4842 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
Coby jeden z mnoha organizátorů Pilsner Dragons Cupu si vás dovoluji pozvat na letošní závod. Dokážete poskládat posádku?

Video pozvánka zde: https://www.youtube.com/watch?v=Kk1fH4hLpZQ&feature=youtu.be

P.S. Kdo první pozná, na které pozici sedí Králík, tak má u Králíka pivo. ;-)
Poslední úprava: 17. kvě 2018 19:06 od Kralik.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
04. čvn 2018 04:28 #4845 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
Ahoj všem,
dopsal jsem do kalendáře akce na červenec z našeho odsouhlaseného plánu akcí trochu dříve, než je zvykem, protože tento týden vyrážím na dovolenou...
Bližší propozice tam nejsou uvedeny, protože jsem je od vedoucích akcí neobdržel, tak si je tam prosím doplňte sami... ;-)

P.S. Potkám se s někým v kempu v Žíchovci na při ČPV Blanice?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
06. čvn 2018 03:33 #4847 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
Blanice je zrušená viz stránky vodáků Prachatice:

Český pohár vodáků - 43. Letní Blanice 2018

Vedení spolku Vodáci Prachatice, z. s. po zvážení všech okolností rozhodlo, že bude letošní vodácký víkend na Blanici včetně závodu Českého poháru vodáků

plánovaný na dny 16. - 17. června 2018

ZRUŠEN.

Hlavními důvody jsou špatná hydrologická situace na VD Husinec (vynucená předchozími opravami hráze) s nízkou pravděpodobností srážek v povodí Blanice během následujících dnů a do dnešního dne nevyjasněné financování celé akce.

Věříme, že nám zachováte přízeň i v dalších letech.

(5.6.2018)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
04. zář 2018 11:39 #4886 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2018
Ahoj,

Dnes jsem oficiálně dostal zamítavé stanovisko k pouštění vody z nádrže Žlutice, tzn. ČPV Střela 2018 je zrušená.

V.K. Kladno

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.282 sekund