!!! Elektronické zabezpečení loděnice !!!

Více
29. lis 2018 13:17 #4923 od Jirka
Jirka vytvořil/a téma: !!! Elektronické zabezpečení loděnice !!!
Letos na jaře výbor vodáckého oddílu obdržel nabídku Jirky Fichtnera...

Položka nemůže být zobrazena

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2019 15:48 #4924 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!! Elektronické zabezpečení loděnice !!!
Venkovní klávesnice je zřetelně viditelná?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2019 07:36 #4925 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!! Elektronické zabezpečení loděnice !!!
Už jsme to spolu zvlášť vykorespondovali, ale pry ty, které napadá podobná otázka:

Venkovní klávesnice elektronického zabezpečení je nepřehlédnutelně umístěná na zdi velké loděnice u pravého křídla vrat (tedy blíž ke klubovně).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2019 10:00 #4926 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!! Elektronické zabezpečení loděnice !!!
Funguje to. Fakt to funguje, i ta změna hesla!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14. kvě 2019 18:51 #4949 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!! Elektronické zabezpečení loděnice !!!
Ahoj všem,
dnes krátce po 12 hod. "kdosi" nezadal kód pro vstup do objektů v loděnici a opakovaně (4x) zde vyvolal poplach. Stalo se to již mnohokrát. Snažím se to chápat, "zvyk je prostě železná košile", ale když už se vám povede vstup do kteréhokoliv objektu v loděnici vězte, že mimo možného alarmu přímo v objektu, u několika dalších lidí zvoní mobilní telefon s hláškou "LODĚNICE POPLACH". Je proto třeba neprodleně zavolat Jirkovi nebo Járovi nebo Petrovi, kteří hlášení dostávají a snaží se (v případě, že nikdo svou chybu neoznámí) v nejkratší možné době dorazit do loděnice. Bylo tomu tak i dnes a nebýt zdržení na cestě, viník by to ode mne schytal na místě. Což neznamená, že je problém dohledat možného narušitele. Do loděnice jsem dorazil, objekty jsem zkontroloval, vše bylo uzavřené a nepoškozené. To ale neznamená, že se nic nestalo. Jel(i) jsme přes celou Plzeň, abych chránil náš majetek jen proto, že dotyčný(á) se ani nenamáhala planý poplach zavoláním zrušit!
Jak jsem již v úvodu napsal, pochopím, že se to může stát, ale je třeba správně reagovat a zbytečně nezatěžovat další. Může se stát, že příští poplach planý nebude a nikdo tam nepojede. Dále si myslím, že není možné podobné situace donekonečna řešit pouhým káráním (jak by asi vypadala situace na silnicích nebo kdekoliv jinde, kdyby "chyby" byly pouze pod sankcí domluvy :silly:
El. zabezpečení je v loděnici pro větší bezpečnost našeho majetku a je v našem společném zájmu, aby jsme jej proto řádně používali. Samozřejmě se to nemusí někomu líbit, ale v tomto případě je nutné se společným pravidlům přizpůsobit tj. přijmout pravidla nebo skupinu opustit.
Tak, jak to máme v záhlaví našich stránek "v nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením."

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.275 sekund