Králičí příspěvek na playspot

Ahoj kamarádi,

tak jsem celou zimu přemýšlel jak to bude s tím naším playspotem, co bude a nebude a tak.

A tak mě napadlo, čím přispěji do mlýna našeho snažení já. Nejenom, že jsem už dávno poslal finanční příspěvek (kdo jste tak neučinili, máte stále možnost!), ale teď jsem několik nocí surfoval po vodách internetu a vypsal jsem si hromadu (asi 120) emailových adres vodáckých oddílů, cestovek, kempů, výrobců a prodejců a společně s Jirkou jsem sepsal dopis, ke kterému jsem přiložil prezentaci, kterou vytvořil Pulec a dneska jsem ho všem rozeslal. Tak uvidíme jestli se řady sponzorů playspotu rozmnoží nebo ne. Tady máte text celého emailu:

Všem vodáckým příznivcům ahoj! 

Vodáci z celé ČR mají na dosah nový vodácký cvičný terén. Díky velkému úsilí vodáků z TJ Union Plzeň se podařila významná věc! V Plzni v blízkosti Kalikovského mlýna může vzniknout cvičný playspot a vůbec místo, kde se vodáci budou moci naučit a procvičit vše potřebné pro jízdu na divoké vodě a samozřejmě i soutěžit. Už dlouho jsme nebyli tak blízko něčeho, pro vodáky, tak významného. STAVEBNÍ POVOLENÍ MÁME!

Tímto mailem oslovujeme širokou vodáckou veřejnost.  Víme, že ne všichni se  zajímáte o vodní rodeo, ale víme, že všichni jezdíte nějakým způsobem na vodě nebo máte k vodáckému sportu blízko a my doufáme, že všichni  vodáci táhnou za jeden provaz. Pro uskutečnění této akce potřebujeme získat 650 tis. Kč. Jednotlivci již přispěli částkou 155 tis. Kč a další příspěvky docházejí. Z toho je patrné, že se celá akce těší významné podpoře vodácké veřejnosti. Přesto může každý pomoci!

Proto si vás dovolujeme požádat o sponzorský příspěvek (dar či jiná  forma příspěvku, kterou budete moci dát do nákladů) na výstavbu nového playspotu v Plzni. Číslo účtu pro příspěvek na tuto akci je: 276227513/0300 variabilní symbol: 6666.

V příloze emailu předkládáme krátkou prezentaci připravovaného  playspotu.

Co v případě vašeho případného zájmu nabízíme: 

- umístění vašeho odkazu na vaše internetové stránky do sekce odkazů na www stránkách vodáckého oddílu TJ Union Plzeň (trvalé umístění)

- zobrazení Vašeho reklamního banneru (468x60pix) na titulní www stránce vodáckého oddílu (náhodné zobrazení s ostatními bannery po dobu min. 1 roku)

- umístění reklamních poutačů při budoucích závodech a akcích na playspotu, při významnější finanční podpoře může playspot ve svém označení nést název vaší firmy

- zápis v seznamu sponzorů playspotu uveřejněný na www stránkách  vodáckého oddílu TJ Union Plzeň

Věříme, že vás naše nabídka oslovila a že pomůžete libovolnou částkou při vzniku nového vodáckého sportoviště v Plzni. Už dlouho vodáci v Plzni o něco podobného usilují - pojďme si to splnit!

Budeme rádi, pokud tento mail přepošlete včetně přílohy svým kamarádům vodákům.

V případě Vašich doplňujících dotazů, projednání formy příspěvku  apod. oslovte, prosím, předsedu vodáckého oddílu TJ Union Plzeň Jirku Mrkose, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  tel. 602 948 338

Za vodácký oddíl TJ Union Plzeň děkují za pozornost a těší se na možnou spolupráci

Jiří Král - Králík, člen oddílu a administrátor www stránek vodáckého oddílu
Jiří Mrkos - předseda vodáckého oddílu a TJ Union Plzeň

www.vodacitjunion.cz