Novinky na našich stránkách

Ahoj, mám tady pro vás pár novinek u nás na stránkách. Jelikož se jedná o větší změny a nové funkce (zejména v kalendáři akcí), tak tomu prosím věnujte pozornost.

Novinky

Kalendář akcí: Vedoucí akce může u vlastních akcí nastavit různé nové "stavy" u každého, kdo je registrován na našich stránkách. Tzn. může ho přihlásit, smazat, nastavit jako náhradníka, poslat mu pozvánku...

Kalendář akcí: V editaci akce ( v záložce Ostatní) lze nastavit do kdy (x hodin před začátkem akce) se mohou lidé z akce odhlašovat, a další věci (max. počet účastníků, zapnutí seznamu náhradníků.... ).

Kalendář akcí: Přidání nebo editace akce - nově lze přes měsíční kalendář kliknutím na + u datumu nebo kalendářík u názvu akce. Při vytváření nové akce tímto postupem se rovnou doplní datum akce (samozřejmě jde před uložením upravit). Datum lze zapisovat i ručně ve formátu dd.mm.rrrr.

Kalendář akcí: Pokud chcete svojí registraci zrušit nebo chcete dát vědět vedoucímu akce, že se akce nezúčastníte, tak můžete zaškrtnout novou volbu v přihlášení na akci (volbu můžete zpětně i změnit).

Kalendář akcí: Možnost napsání vzkazu vedoucímu akce při přihlášení nebo odhlášení.

Kalendář akcí: možnost exportu přihlášených uživatelů uživatelů do souboru *.csv (ten pak lze exportovat třeba do excelu.... )

Hlavní menu: Nová položka "+": pro přihlášené uživatele přidána nová položka v menu "+" (úplně vlevo), kde jsem umístil "rychlé" odkazy na položky (akce, článek apod.), které můžou přihlášení uživatelé přidávat na naše stránky.

Opravy a úpravy

Kontakty: Upraveny odkazy z hlavního menu, nyní jsou tam kontakty na všechny členy oddílu, kteří mají účet na našich stránkách. Kdyby někdo chtěl do kontaktu doplnit mobil, nebo další kontaktní informace, tak ať mi je pošle, já to tam doplním.

Kalendář akcí: Upraveny překlady do češtiny - pokud narazíte na nějaké chyby (zejména v automatických mailech), dejte mi vědět, opravím to.

Bazar: opraveny překlady do češtiny.

Šablona stránek: Opraveno zobrazování popisků jednotlivých polí ve formulářích kalendáře, vytvoření článku atd.. - po najetí myši se vám zobrazí nápovědné texty co kde a jak vyplnit, která pole jsou nepovinná apod.

Otázky a odpovědi: Upraveny a přidány některé položky související s aktuálními změnami.

Ostatní

Připomenutí funkčnosti kalendáře:
Při založení nové akce - automaticky dostanou informaci o nové akci mailem všichni, kromě těch, kteří již dříve požádali, že tento mail nechtějí dostávat (tento mailový seznam totiž musím upravovat ručně, takže nový registrovaný uživatel nemusí tyto maily také dostávat. Pokud mi dá vědět, tak ho tam nastavím.

Při následné editaci akce nebo uživatele - dostanou mail již jen přihlášení a vedoucí akce nebo ten o koho se jedná (kdo je vedoucím přidán, pozván, smazán z akce apod.). Editovat akci může každý.

Pokud vám nebude něco jasné, tak zkuste kouknout do menu O webu - Otázky a Odpovědi a pokud tam nenajdete odpověď na svojí otázku, tak zvolte položku "Položit nový dotaz" a položte nový dotaz... ;-) Já to tam co nejdříve doplním....

Děkuji za pozornost