Vodácké fórum

Ahoj vodáci.

Na vaše přání jsem nainstaloval na našich stránkách nové vodácké fórum (místo původního guestbooku nebo diskuze). Více informací je uvnitř článku. Fórum je určené ke všeobecné diskuzi nad různými tématy (podobně jako má svojí diskuzi oddíl Čádíků, kterou mnoho lidí od nás také navštěvuje). Fórum je rozděleno do dvou sekcí - jednak všeobecná diskuze a diskuze, kde se zobrazují komentáře pod uveřejněnými články na stránkách. Je otázkou zda tyto dvě sekce nesloučit a diskutovat o všem (všeobecná diskuze a komentáře) jen v jednom fóru? Jaký je váš názor?
Staré komentáře museli být kvůli integraci nových komentářů do nového fóra zrušeny.
Odkaz na nové fórum najdete jednak v hlavním menu vlevo nahoře, ale i v horní liště. Několik dní jsme s několika lidmi testovali základní funkčnost a ve čtvrtek jsme se rozhodli, že to mám spustit na ostro, že případné další chyby a nejasnosti se pokusíme vychytat za plného provozu. Tímto tedy děkuji Bařeně, Pulcovi a Bobovi za jejich příspěvky a pomoc při testování fóra. Fórum nabízí víc funkcí pro lidi registrované na našich stránkách (postup "Jak se registrovat najdete v menu "Jak na to"), neregistrovaní mohou do fóra přispívat taky, ale v budoucnosti se může stát, že pokud bude ve fóru moc spamu, tak neregistrovaní budou moci pouze přispěvky číst.

Dále jsem umístil na "Nástěnku" novou anketu ohledně umístění jednotlivých informačních komponent v pravém sloupci na našich stránkách. Jde mi hlavně o zjištění toho, jaké informace chcete mít přístupné hned na první pohled (nejvýše ve sloupci) po vstupu na naše stránky. Teď jsem tam přidal nový modul, který zobrazuje posledních pět příspěvků ve fóru (je úplně dole). Také bych rád taky věděl, jestli nemáte zájem o nějaké další informace, které by se měli zobrazovat na první stránce našich www stránek? Své náměty pište třeba do komentářů v tomto článku nebo do nového fóra... :-)

Mějte se skvěle.

Králík