Závody ČPV 2015

Pro úvod si dovolím použít výrok Emila Zátopka v upravené podobě pro vodáky i vodačky:

„Jestli chcete vyhrát, jeďte Pilsen Games. Jestli chcete něco zažít, jeďte akce ČPV. Je to hranice, která dělí chlapce od mužů.“wink (Wally, ber to i jako reklamu „tvé“ akce...)

Jak jsme se na výroční schůzi opakovaně dohodli, podpoří  (v zájmu výkonnosti a propagace naší činnosti) oddíl naše členy startující v závodech Českého poháru vodáků peněžitou odměnou. Výše odměny je samozřejmě podmíněna dobrým umístěním a je odstupňována. Podpora je určena všem kategoriím a proto v zájmu objektivnosti obdrží závodníci umístění v první desetině příslušného start.pole 200,-Kč a v druhé 100,-Kč. Pro ostatní závodníky co nic nevyhrají budiž útěchou slova-bez prohry nevychutnáš vítězství…prostě všechno nevyhraješ, proto miluj sport a ne slávu či peníze laughing

Abychom byli spravedliví, totéž platí i pro závody v rodeu a krosu. Vše je samozřejmě podmíněno startem „pod hlavičkou“ TJ UNION Plzeň.

Umístění vč. případného finančního ocenění v jednotlivých závodech naleznete v horním menu ODDÍLOVÉ INFORMACE - VÝSLEDKY ČLENŮ ODDÍLU.

Jirka