Loděnice

Více
11. dub 2016 08:08 #4619 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes ráno proběhl úklid břehu v prostoru nad loděnicí (těsně nad soutokem s Vejprnickým potokem). Značný nepořádek, který zde zůstal po loňském táboření bezdomovců zmizel a prosím všechny, pokud by se měla situace z předchozího roku opakovat, aby telefonicky nebo emailem hned informovali a mohli jsme tak podobnému stavu předejít.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2016 07:20 #4637 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Nová trampolína včera dorazila a je třeba ji instalovat.
Předpokládám zvýšený zájem především z řad těch, kteří ji více využívají nebo o to měli zájem. Domluvte se 2-4 lidé a potvrďte, kdy se do toho dáte, abych vám ji předal. Díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2016 10:44 #4638 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Loděnice
ahoj Jirko, navrhuju příští víkend ve volných chvílích během Pilsen Games
tam by se asi našlo dost rukou

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2016 15:50 #4639 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Mluvil sem s Kájou a sme domluvený, že v týdnu dáme nohec a spojíme to se stavbou.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2016 18:26 #4640 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Díky, ve středu jsme se domluvili s Járou a Lídou, že se do toho dají v pondělí 9.5.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. kvě 2016 10:48 #4645 od Michal
Michal odpověděl/a na téma: Loděnice
Musím poděkovat lidem, kteří postavili trampolínu. Hopsá se na ní super. :evil:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. kvě 2016 10:57 #4646 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Loděnice
nemáš zač, ale ještě by jí to chtělo dát do vodováhy a zabetonovat. nehlásí se někdo?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. kvě 2016 06:28 - 17. kvě 2016 06:30 #4647 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Při demontáži staré trampolíny (museli jsme ji rozřezat na díly) jsme bohužel museli vytáhnout i ukotvení v betonu, protože z něj nešlo "nohy" trampolíny vytáhnout.
Dokud nebude trampolína rovně, neskákal bych na ni. Je tu větší riziko úrazu a konstrukce je jinak namáhaná (deformace).
Postavit ji chtěl Jára, alespoň na něj něco zbylo :)
Poslední úprava: 17. kvě 2016 06:30 od Jirka.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2016 06:23 #4650 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Včera jsem při večerní obhlídce loděnice našel na lavičce tašku s čelovkou a baterkou a triko s dlouhým rukávem. Dále jsem našel odemčená vrátka, odkryté pískoviště (vězte, že tam kočky procházejí a co nepěkného svými výkaly roznášejí netřeba zdůrazňovat) a to nejdůležitější :) , při zalévání jsem v řece objevil část balení plechovek Prazdroje. Nalezené věci najdete v klubovně.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2016 12:52 #4651 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
To Kubáncovi bylo málo pif na PG, tak si chladil Prazdroje v řeče, až je tam nechal :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2016 18:42 #4653 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Ještě k PG, někdo tam nechal rozsekaný šampus a lednička přes jaro pěkně vykvetla. Takže jsem to umyl a rád bych si připsal hodinu brigádu. Potom Kubánec, Pulec a já jsme stavěli dvě hodiny trampolínu, tak jestli se to může zapsat taky. Děkuju

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2016 06:37 #4655 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Brigádu jsem vám zapsal.
Rozbitá láhev sektu je tam od tvého loňského úklidu ledničky, kdy jsem na to upozornil (viz. Téma- Loděnice 17.8.2015).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvn 2016 12:03 #4674 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ahoj,

dnes 21.6. (úterý) jsem přišel ráno vyčistit odpady do koupelny a našel opět klubovnu odemčenou ! Kdo tam asi v pondělí odpoledne byl poslední !?
Před odchodem se prosím přesvědčte stiskem kliky, zda jsou dveře uzamčené nebo pouze zaklapnuté.

Koupelna byla ve velmi zanedbaném stavu (neuvěřitelně špinavá s oběma ucpanými odpady). Odpady neodtékaly a musel jsem je rozebrat. Protože se v nich nalézala spousta skla, uzávěrů, drobných mincí, písku, listí atd., nebylo divu, že louh nezabíral.
Vše jsem vyčistil a umyl a pevně doufám, že prostor udržíme funkční a v čistotě.

Velmi špinavý (podlaha, stoly atd.) je i prostor klubovny a prosím skupinu, která ji obývala o posledním víkendu, aby ji důkladně uklidila. Vím, že už tam nějaký nepořádek byl, ale byli jste poslední a navíc jste i k dalšímu nepořádku přispěli.

Pokud venku cokoliv opravujete, uklízejte prosím po opravě plochu od pilin, tkaniny apod., někdo se může zranit, protože se tam pohybujeme i bosi a navíc, nevypadá to ani moc pěkně.

Děkuji.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
22. čvn 2016 08:38 #4675 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Dobrá práce, Jiří! Koupelna byla v hroznym stavu. Taky nevim kdo tam co vymejvá, když si tam našel takový poklady.

Jinak jsou mi příjemnější piliny, než ten rantl(obrubník), který lemuje hřiště. Naposledy sem si tam vyvrknul kotní dvakrát a Jára třikrát...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
22. čvn 2016 09:47 #4676 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
S obrubníkem máš pravdu, počítalo se s dalším navezením antuky a pak by to mělo být akorát. Problém je, že by antuka v příliš silné vrstvě víc prášila (když se před hrou nekropí). Zařídím nápravu a ty prosím ukliď ty piliny :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
22. čvn 2016 15:46 #4677 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Tak domluveno

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvn 2016 05:22 #4680 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Na dnešní den se mi podařilo zajistit sekáče trávy na pozemku před loděnicí. Sekání by mělo začít v cca 15,30 hod. a zřejmě bude dočasně omezen příjezd autem k loděnici!
Díky za pochopení.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvn 2016 12:34 #4681 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Změna! Až ve čtvrtek 30.6. přijdou posekat trávu na pozemku před loděnicí. Sekání by mělo začít v cca 15,30 hod. a zřejmě bude dočasně omezen příjezd autem k loděnici!
Díky za pochopení.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. říj 2016 09:21 #4706 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes ráno 31.10.2016 byla dočasně uzavřena přístupová cesta k loděnici!
V uplynulém týdnu byl stržen zvýšený středový pás a cesta byla vyrovnána. Dnes byl (podle dohody) na cestu navezen "recyklát" z broušené asfaltové silnice, který bude nejpozději při sobotní brigádě 5.11.2016 rozhrnut a uválcován.
Do této doby do loděnice nezajíždějte.
Díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. říj 2016 09:30 #4707 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Fucking weather!!! Jak tam dovezu sud a ostatní náležitosti na sobotní kalbu?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. říj 2016 18:32 #4708 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Pomůžu ti s tim po brigádě ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
31. říj 2016 18:35 #4709 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Fajn, díky za nabídku, domlouval jsem se s Jirkou, že bych to v pátek nějak mohl zvládnout.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11. lis 2016 15:15 #4711 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Na dnešek se celou noc svítilo v dílně !!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2016 08:34 #4717 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto, zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2016 08:43 #4718 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Ovšem stát se může všechno. Jel jsem do loděnice takhle v létě, těsně poté, co jsem měl Emila opraveného a po technické. Zastavil jsem nad vraty, zatáhl ruční brzdu a vrata otevřel. Načež se ozvalo takové lupnutí a Emil se rozjel dolů, protože ručka povolila (něco se tam utrhlo). Zoufale jsem se snažil Emila brzdit, ale nakonec stejně skončil v šípkovém keři pod vraty. Radši zůstávejte nad svahem i v létě. Nemuseli byste mít takový postřeh a kliku jako já a auto by vám mohlo skončit buď ve vratech, nebo až v té bříze dole. :laugh:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.458 sekund