!!!Pozor, pozor, pozor!!!

Více
12. úno 2014 08:43 #4278 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Včera 11.02.2014 jsem podruhé během 14 dnů našel v loděnici odemčená vrátka k řece !
Stopy od loděnice, které jsem našel poprvé naznačují, že nejspíš nějaký snaživec, který chodí jezdit, občas nezamkne. Opakovaně jsem našel na pozemku před loděnicí ohniště se zbytky izolace z kabelů. Vypadá to, že tam máme návštěvy, které bychom si zcela jistě nepřáli ani v loděnici.
ZAMYKEJTE PROSÍM !

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16. úno 2014 20:23 #4284 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nemůžu nikde najít inzerci. Kámoš má nabídku na snad jen jednou jeté černé snowboard boty, vel. 42, značka BD - vůbec netuším, co je to za značku, jestli žádaná nebo nějaký tucťák. Prodávající prý je dá levně, můžete dát nabídku a vůbec na to nespěchá. Prý je i dá k odzkoušení a podívání. Dejte vědět někdy do nonce března, pokud byste měli zájem.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17. úno 2014 12:11 #4286 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Pokud si chceš založit nové téma v diskuzi, třeba INZERCE, tak můžeš. Klikni nahoře na odkaz Nové Téma. ;-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2014 10:46 #4288 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj,
s přihlédnutím ke všem okolnostem a situaci se dnešní florbal od 20-22 hod. ruší.
Příští týden bude jako obvykle.
Díky Jirka.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2014 09:37 #4296 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Zajímavá nabídka...
Pro Slovinskou sportovní agenturu dlouhodobě podnikající na řece Soča a okolí hledáme dva průvodce (brigádníky) na letní sezonu 2014.

1. Vedoucí raftu. Vítané jsou zkušenosti s vedením raftu na divoké vodě, případně alespoň delší praxe na kajaku. Taktéž je vítaná licence vodního záchranáře, nebo absolvování podobného kurzu.

2. Vedoucí skupiny canyoning. Vítaná licence vodního záchranáře. Vhodné i pro horolezce, potápěče.

Nutné absolvovat v březnu školení ve Slovinsku. Plat je v závislosti na počasí 40-80 euro na den/osoba. Nutná angličtina. S ubytováním pomůže agentura. Do případné reakce, zaslanou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., prosím uveďte prosím jméno, kontakt a dosavadní praxi. Určitě se vám ozveme. Hezký den.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2014 08:19 #4309 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Zajímavá nabídka...
Delegáti na VH TJ, která se koná 14. března 2014 v 18,30hod.
Návrhy delegátů: Král, Klauda, Pulicar, Pulpán, Hlaváček Jar.ml., Malán D., Feiferlík, Blechová, Helus, B. Němcová, Kučera, Martínková, Havelka R., Kastner, Hrachová, Petráková, Hlaváček(Noris), J.Dífková
Odsouhlaseno.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2014 08:00 #4310 od Milca
Milca odpověděl/a na téma: Zajímavá nabídka...
ahoj, omlouvám se, ale pro mne zcela nevhodný čas... nestihnu to. m.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13. bře 2014 08:21 #4311 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Zajímavá nabídka...
Nevadí, díky za zprávu. Uvedeni jsou všichni vč.náhradníků.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2014 08:47 #4321 od Kubanec
Kubanec odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdarec,
kdybych náhodou na někoho neměl telefon, zvu jej tímto na dnešní oslavu Adélky od ca 20ti hodin na Potrech.
Kubía mamča Ií

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
27. bře 2014 17:39 #4325 od Anonym
Anonym odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Díky moc všem za podporu zdraví naší dcerky na pondělní pitce. Bylo to fajné a bylo nás slyšet :) Adélka bude věřím zdravá:)
PS: S Jimem a Kosťou jsme končili v Solní u lahve hádejte.... Metaxy. Omlouvám se tímto Jimovi (a možná Kosťovi, tam ještě nevím jak dopadl) za problémy po ztrátě klíčů u nás a zvonění doma na manželku a po nezdařeném (manželkou zakázaném) odvedení dětí do školky. Jako omluvu navrhuji tak za 137,5 dní panáka Metaxy :)
Kubánec

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
06. dub 2014 20:13 #4331 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Kurva!!! Nemůžu se přihlásit na Otavu, chce to po mně novej prohlížeč, možná i nový Windousy. A ještě to po mně chce přihlášení do posranýho Gůglu. Doplňte mě tam, plís. Díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
06. dub 2014 20:41 #4332 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Safra, v poslední verzi Chromu i Internet exploreru 11 to funguje :P Měl by se tam dostat každý kdo má odkaz, žádné omezení tam není nastaveno. Starší verze nemám vyzkoušené. To si fakt už tak starej, že používáš ještě Windows 3.11 ? :laugh:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2014 06:53 #4333 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdarec Ludku a ostatni,
Zdarec, tak uz asi vim, kde je chyba, i kdyz nemam od Tebe zadne poradne informace.

Pouze tipuju: na pocitaci, odkud se divas na stranky, mas system windows XP... ? A tam funguje IE verze 8.... vyssi verze nejsou v XP podporovany.... a ta tabulka v IE8 proste fungovat nebude.

Takze mas 2 moznosti:
- bud si nainstalovat prohlizec Google Chrome do stavajich windows XP
- nebo upgradovat cely system (windows 7 nebo 8) a tam to bude fungovat i v IE (posledni verze je 11).

Jo a zitra konci podpora Microsoftu pro windows XP, to jen tak na okraj... :P

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2014 21:56 #4334 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
A tak já na to teda seru. Kvůli jedný akci přeinstalovat počítadlo... :laugh:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2014 17:27 #4337 od Lukasek
Lukasek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
spíš si nainstaluj ten chrome, zabere to asi tak minutu a budeš překvapenej, jak může bejt internet rychlej....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15. dub 2014 07:58 #4343 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Při včerejší návštěvě loděnice jsem zjistil, že se někomu "povedlo" ucpat WC. A to dokonale, protože se mi to zatím ani po 2 pokusech nepodařilo uvolnit. Ještě to dnes znovu zkusím chemicky a pokud se to neuvolní, budeme muset přistoupit k mechanickému čištění, které snad pomůže........jinak?, ani nechci domýšlet :unsure:
Proto, do odstranění závady, využívejte krásy přírody v okolí řeky, nikoli v areálu loděnice. Vzhledem k tomu, že potrubí neodtéká, nepoužívejte ani sprchu, umyvadlo či dřez-mohlo by se vám přihodit, že budete v koupelně stát uprostřed s....k

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
21. kvě 2014 10:58 #4352 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj pamětníci,
kdo si pamatuje, ve kterém roce se stavěla na loděnici skákací rampa a posléze byla zbourána? Potřebuji znát rok a měsíc....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
21. kvě 2014 13:28 #4353 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Moucho, díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
04. čvn 2014 14:37 #4356 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
"přátelé", aspoň ti, kterých se to týká. V pátek 30.5. mezi 9:00 a 15:00 někdo vyhodil lídě věci na spaní ven, plus nějaké vodácké oblečení. Byl jsem z této záležitosti neprávem obviněn, Proto to nenechám bejt. V pátek přes den pršelo, Takže ty věci byly mokrý. Tůto kdo udělal, tak je extra Teplouš a zasloužil by deku. Nehledě na to, že je v loděnici bordel atd. Takový chování jedince je trapný a ubohý. Jsem tedy zvědav, jestli se k tomu někdo přizná a jak se to vyřeší. Protože jestli takhle najdu někdy svoje věci, tak se opravdu rozohním a budu zlej. Howk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvn 2014 18:37 #4359 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Takže nikdo. Výborně :whistle:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
23. čvc 2014 20:07 #4373 od Anonym
Anonym odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Tak jsme dokončili novou slalomovou dráhu v Roudnici a rozmístili k dalšímu ladění překážky. Zítra, tj. ve čtvrtek 24.7., začíná zkušební provoz slalomky a playspotu. Od 17hod první puštění vody a lodí. Následně do út. vždy pár hodin přestavování a pár hodin ježdění. Tak se na (prodloužený) víkend přijeďte do Roudnice n/L podívat :)


Kubánec

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
07. led 2015 10:48 #4464 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jestli budete shánět někdo novou loď, tak vám ji můžu sehnat ne za krámovou cenu, jenom dyby měl někdo zájem, tak můžete zavolat

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
08. led 2015 14:28 #4465 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jinak prodám ZET Director za 21.500,- pozn. funglofku!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
23. úno 2015 07:58 #4472 od Bařka
Bařka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj, od 1. dubna nabízíme k pronájmu byt 2+1 v ulici Na Jíkalce v Plzni, kousek od naší loděnice. Byt je nový, základně zařízený (obývací pokoj, ložnice), chybí jen matrace. K bytu náleží sklep, je k dispozici zahrada za domem. Cena 7,5 tisíce + stálé platby. Kdybyste měli zájem nebo věděli o někom spolehlivém (!!!), kdo bydlení shání, dejte vědět. Díky, Bařka (734 517 109)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2015 11:19 #4473 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Počátkem července (4.7.) jedeme se staříkama na tejden na Slovenské řeky. Kdyby se někdo chtěl přidat, tak se mi zviditelní na můj mejl. ludek.nemec,uzenáč,seznam

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.421 sekund