Sobotní a středeční brigáda na playspotu

DSCF5881Zdarec,

Dnes po kontrolním dni jsem domluvil výpomoc při skládání kamenného opevnění svahů a ploch do betonu na Kalikováku. Byla to nutnost, jinak bychom museli připlatit na vícepracích. Rozsah kamenného opevnění je výrazně větší, než bylo v projektu a než je naceněno v rozpočtu, a hlavně se víceméně bude dělat  „tribuna“, resp. plac a příp. schůdky pro sezení na břehu (zatím levá část).

Metrostav, resp. subdodavatel Dybs, zajistí bagr podávající kameny a suchý beton. Vodáci zajistí pracovníky. Prosím tedy dostavte se v sobotu 24.10. od 8 hodin do 13 hodin a dále ve středu 28.10. od 8 do cca 14 hodin na konec náhonu Kalikováku každý, kdo unese 30ti kg kamen a dovede jej dát cca do roviny do betonového lože a prosypat a upěchovat suchý beton ve spáře. Chce to holiny a rukavice.

Já tam teď v sobotu nemůžu, tak by bylo dobré, kdyby někdo přišel pro instrukce dnes večer cca v půl 10 na Potraviny, aby byl schopen trochu práce vést. Jinak si to povede trochu bagrák. V sobotu by to chtělo alespoň ca 5 lidí, ve středu bych se (po Pulcovinách) o účast nebál.

Díkes, Kubánec.

P.S:  Králíku, dej to prosím na stránky, a ať se tam píšou lidi, kdo přijdou.

Nové fotky od Kubánce hledejte v galerii.